Skip to content Skip to footer
Inspiracje

Architektura, wnętrza i doświadczenia projektowe, stworzone z miłością i inteligencją.

Nowoczesna kuchnia w kolorach naturalnych

Kuchnia o nowoczesnym designie, bazująca na harmonii kolorów naturalnych i materiałów wysokiej jakości, takich jak płyta laminowana i kamień, zapewniająca elegancję i funkcjonalność jednocześnie.
Zobacz więcej

Szaro-różowy pokój dla dziewczynki

Aranżacja pokoju w szaro-różowym kolorze dla dziewczynki może być zarówno urocza, jak i funkcjonalna.
Zobacz więcej

Białe meble kuchenne z złotymi dodatkami

Najnowsza realizacja mebli kuchennych na wymiar wykonana przez FILMAR meble, która emanuje klasyką, elegancją i funkcjonalnością.
Zobacz więcej

Nowoczesne ciemnoszare wnętrze kuchni

Nowoczesne ciemne wnętrze kuchni i jadalni to elegancki projekt, który wykorzystuje głębokie odcienie szarości, czerni i grafitu, aby stworzyć luksusową przestrzeń kulinarną.
Zobacz więcej

Nowoczesna jasna łazienka

Nowoczesna jasna łazienka która łączy w sobie nowoczesny design z eleganckimi detalami, tworząc wyjątkową i harmonijną przestrzeń łazienkową.
Zobacz więcej

Nowoczesne skandynawskie wnętrze salonu z designerską sofą

Nowoczesne skandynawskie wnętrze salonu z designerską sofą, eleganckim kocem, stolikiem kawowym, regałem, roślinami i brązowym drewnianym parkietem. 
Zobacz więcej

Wnętrze łazienki w stylu boho

Wnętrze łazienki z kamiennymi umywalkami, nowoczesnymi bateriami, lustrami o nieregularnych kształtach i drewnianą rattanową komodą w odcieniach zieleni i beżu w naturalnym stylu boho
Zobacz więcej

Nowoczesne wnętrze salonu w małym mieszkaniu

Kreatywna kompozycja nowoczesnego wnętrza salonu w małym mieszkaniu. Sofa Eukaliptus, designerski stolik kawowy, czarna komoda i akcesoria osobiste. Duże okno z widokiem na miasto.
Zobacz więcej

Stylowe wnętrze sypialni z podwójnym łóżkiem i szmaragdową zieloną ścianą

Stylowe wnętrze sypialni z podwójnym łóżkiem i szmaragdową zieloną ścianą to świetny wybór, który przyciągnie uwagę i doda charakteru całemu pomieszczeniu.
Zobacz więcej

Taras z wiklinowymi meblami

Projekt przestronnego tarasu z dużą huśtawką ogrodową i wygodnymi wiklinowymi meblami ogrodowymi które zapewnią wygodne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu.
Zobacz więcej

Przestrzeń coworkingowa w centrum biznesowym

Projekt przestrzeni coworkingowej w centrum biznesowym to dynamiczne i funkcjonalne miejsce pracy, łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i estetykę, aby stworzyć optymalne warunki pracy.
Zobacz więcej

Biuro typu open space z bordową kanapą

Wnętrze biura openspace z miękką, aksamitną, wygodną bordową kanapą urządzone w sposób, który zachęca do współpracy i tworzenia przyjemnej atmosfery pracy.
Zobacz więcej